Кокосове масло в кулінарії

20.12.2016 0 комментариев

 

Кокосове масло в кулінарії

 

Хочете, щоб звичні продукти порадували ваших домочадців  вишуканим смаком і приємно здивували їх?

Тоді швидше замовляйте кокосове маслою

 

1. Кокосове масло може замінити на кухні звичайну соняшникову олію: страви з ним набувають вишуканий і дуже незвичайний смак.


2. Унікальність кокосового масла в тому, що при термічній обробці воно не виділяє ніяких шкідливих для здоров'я канцерогенів, що вигідно відрізняє його від інших масел для приготування різних страв. Саме це його властивість дозволяє використовувати даний продукт у різних дієтах зовсім безбоязно: зайвих кілограмів Ви не наберете - це точно.


3. З кокосовим маслом особливо смачними виходять солодкі страви та випічка.


4. Його можна також додавати в каші та овочеві страви, салати.


5. Якщо ви приготуєте з кокосовим маслом морепродукти (креветки або устриці), вони напевно надовго стануть фаворитами вашого кухонного столу.


6. Але найшвидше вживання кокосового масла в їжу - разом з напоями: його додають в різні гарячі напої, молоко, кава, гарячий шоколад.

 

Ті, хто відкрив для себе кокосове масло в самих різних сферах свого життя, напевно вже гідно оцінили його унікальні властивості і користь.


    У нього мінімум протипоказань і побічних ефектів - зате максимум корисного впливу на організм. І косметологи, і медики, і кухарі рекомендують активно використовувати і вживати цей продукт, щоб змінити своє життя на краще навіть у таких приємних дрібницях.

Оставьте комментарий