Soil Association (Асоціація Грунтів) - це організація, заснована в 1946 році у Великобританії, є однією з найвпливовіших організацій в області сертифікування харчових і косметичних продуктів. Саме ця асоціація вперше ввела визначення «органічна косметика».

Вимоги до косметики, що сертифікується:

Для отримання органічної сертифікації Soil Association Certification компанія, що випускає косметичні засоби, повинна:

1.  Передбачає щорічний технічний огляд виробничих потужностей на відповідність сертифікації Soil Association. Це необхідно для гарантії використання екологічно чистих методів виробництва.

2. Розробляти всі формули і упаковку продукту відповідно до вимог SA Certification.

3. Забезпечити чітке маркування складу, щоб споживач міг зробити усвідомлений вибір продукту.

4. Для будь-якого неорганічного компонента подати декларацію постачальника про те, що це не генетично модифікований компонент, а також три заяви від постачальників про походження та якість інгредієнтів, які не можуть бути отримані органічним шляхом.

5. Використовувати максимально можливу кількість органічних інгредієнтів. Продукт, який відзначається знаком Soil Association і позначений як органічний, повинен містити не менше 95% органічних інгредієнтів. У випадках, коли продукт містить більше 70% органічних інгредієнтів, він все ще може бути сертифікований Soil Association, але компанія-виробник, що поставляє товар в магазин натуральної косметики, повинна зазначити на упаковці яка саме частка інгредієнтів є органічною.

6. Використовувати мінімум неорганічних добавок і тільки ті, які є в списку дозволених компонентів Soil Association.

7. Використовувати ті інгредієнти, які, якщо і обробляються, то тільки екологічно безпечними засобами.

8. Не включати до складу продукції наночастинки.