Краса починається зі здорової шкіри обличчя. Але багато дівчат зіштовхуються з постійними почервоніннями, акне, подразненнями, сухістю та лущенням і впевнені, що дорогі б'юті-продукти точно усунуть проблему. Але, можливо, ці проблеми з'являються від неправильного очищення шкіри обличчя?

Ми підготували 5 порад для якісного очищення шкіри будь-якого типу

Використовуйте тільки перевірені засоби для вмивання, оскільки саме від цього залежить якість  інших етапів догляду за шкірою обличчя. Так, наприклад, для сухої і нормальної шкіри обличчя вибирайте зволожуючі і живильні засоби на кремовій основі чи делікатні пінки з оліями. Для власниць жирної та комбінованої шкіри ідеальний варіантом стануть продукти на пінній або гелевій основі.

Умивайтеся тільки прохолодною водою. Гаряча вода при контакті зі шкірою обличчя може залишати небажані почервоніння, до того ж вона відмінно розкриває пори. А потім ви наносите косметичні продукти або просто виходите на вулицю, і дивуєтеся, чому у вас швидко забиваються пори. Щоб цього уникнути, косметологи рекомендують вмиватися прохолодною або теплою водою.

Не використовуте агресивних продуктів для вмивання. Для очищення шкіри зовсім не обов'язково використовувати агресивні засоби. Делікатне умивання гелем, пінкою або молочком прекрасно очистить шкіру від забруднень і пилу. Для глибокого очищення від жиру та макіяжу ідеально підійдуть гідрофільні олії. При виборі засобу для вмивання зверніть увагу на продукти без сульфатів, щоб не порушити природного рівня Ph шкіри.

Не забувайте умиватися зранку. І не просто водою, а з використанням очищуючого засобу. Пам’ятайте, після “трудової” ночі, коли процес метаболізму клітин шкіри проходить найбільш активно, обов’язково треба змити шкідливі продукти клітинного обміну, тобто шлаки. Бо інакше шкіра “задихатиметься” від власних токсинів, і використання “суперефективних” кремів, у кращому випадку, не принесе жодної користі.

Не захоплюйтесь сильним очищенням шкіри обличчя, але і не ігноруйте ексфоліацію. Перестаратися з очищенням так само шкідливо, як і взагалі не очищати шкіру. Чистка до "скрипу" разом з брудом видаляє найцінніші жири, без яких шкіра стає сухою і подразненою. Обирайте спеціальні засоби, які делікатно і ретельно зможуть прибрати жирний блиск, бруд і пил, що накопичилися за цілий день, як то гідрофільні олії чи молочко, а також відлущуйте ороговілий шар за допомогою пілінгів чи убтанів.