Чи знали ви, що не тільки ваша шкіра на обличчі схильна до впливу негативних факторів, а й ваше волосся теж? Як захистити себе від впливу поганої екології? Ми розібралися з цим, і зараз розповімо вам.

 

Чим небезпечні забруднення для волосся?

Оксидативний стрес, викликаний вільними радикалами, призводить до підвищення чутливості та зниження захисних властивостей шкіри голови. Як результат сухість шкіри голови та супутні проблеми. Волосся саме по собі гігроскопічне, тобто вбирає все, що знаходиться навколо нього. Великі частинки важких металів, смогу та інших шкідливих речовин осідають на поверхні волосся, що призводить до сухості та пошкодження.  Деякі речовини є канцерогенами та, при їх накопиченні, можуть привести до різних захворювань.

 

Як працює косметика Anti-pollution? І що в ній повинно бути?

Все більше косметичних компаній приділяє особливу увагу очищенню шкіри та волосся від негативних наслідків забруднення навколишнього середовища.

Засоби Anti-pollution очищають шкіру від промислових забруднень і не дозволяють осісти новим. Вони буквально створюють бар'єр, що захищає шкіру голови та волосся.

 

Одним зі шляхів боротьби із забруднювачами є антиоксиданти. Вони здатні блокувати або сповільнювати згубний вплив токсинів і вільних радикалів.

Натуральним антиоксидантом є екстракт зеленого чаю. Екстракт зеленого чаю містить величезну кількість антиоксидантів і біостимуляторів, вітаміни А, В, С, Е, що є інгредієнтами, які борються з полютантами.

 

Ще одним продуктом, який захищає шкіру і волосся від агресивного впливу зовнішнього середовища, є олії. Вони покривають волосся невидимою захисною плівкою.

Олія Аргани, наприклад, багата натуральними антиоксидантами - поліфенолами та токоферолом (вітамін Е).

 

Ще один традиційний засіб в складі косметики Anti-pollution - лецитин.

Лецитин здатний відновлювати зруйновані клітини, захищати мембрану клітин шкіри від зовнішніх впливів (гарячого чи холодного повітря, ультрафіолетових променів), огортаючи їх у жирову капсулу.

 

Всі ці речовини не тільки захищають від впливу негативних факторів навколишнього середовища, концентрація яких особливо зростає в мегаполісах, але і допомагає боротися з наслідками такого впливу.